Související zápasy

FBC Vikings Kopřivnice
135_20221005_083915.jpeg

Elévové na domácím turnaji zlatí

Tento víkend proběhl ve Vikings Aréně první turnaj elévu v tomto roce. Za přítomnosti celkem pěti týmů se malí Vikingové umístili na 1. místě.

Turnaj se nesl v dobré atmosféře. Všichni hráči se těšili, že poměří své schopnosti s kluky a holkami z ostatních týmů. Nejlépe se to však dařilo našim. V prvním zápase porazili v derby sousedící Rožnov poměrem 9:4.

V dalším zápase se Vikingové potkali s týmem z Ostravy Jihu, který bohužel dorazil v takovém malém počtu, že se muselo hrát na jednom hřišti. Asi si dokážete představit, jaké to je hrát na šest lajen na jednom hřišti. Zápas byl absolutně bez tempa, nýbrž i přes nepříznivý výkon jsme dokázali zvítězit poměrem 11:3.

Po obědové pauze v místním bufetu čekal Vikingy dosud nejtěžší soupeř. Slovan Havířov byl velkým favoritem k vítězství na turnaji, avšak právě to malé Vikingy vyhecovalo a po skvělém výkonu těsným výsledkem zvítězili. Týmovou prací a bojovností si Vikingové vypracovali dvoubrankové vedení, a to již nepustili. Zápas skončil výsledkem 9:7 pro domácí Vikingy. Nejlepší zápas turnaje.

Tečkou za vítěznou šňůrou se měla stát výhra nad týmem FBC Ostrava. Únava a nekoncentrovaný výkon nás však dostihly a potkali jsme se s první prohrou letošní sezóny. V posledním zápase na výsledkové tabuli visel výsledek 10:12 ve prospěch Ostravy.

Když opomeneme poslední zápas na turnaji, musíme kluky za předvedený výkon a přístup pochválit. Víme ale také, že máme do dalšího turnaje určitě na čem zapracovat. Chtěli bychom poděkovat všem klukům za předvedený výkon a rodičům za vytvoření výborné kulisy během všech zápasů.

Sestava: 

Jakub Hanzelka, Michal Holub, Antonín Hyvnar, Martin Hanzelka, Michaela Polanská, Radim Cacek, Matyáš Zavadil, Matyáš Raška, Vašek Hrubý, Šimon Šablatura, František Baroš, Bruno Březina, Tomáš Závodný, Jáchym Gold, Erik Baďura, Vojta Ptáček, Jakub Zelenka, Vašek Zajíček, Alan Tsarakov, Matyáš Jalůvka