Související zápasy

FBC Vikings Kopřivnice
220_20230402_141912.jpeg

Elévové na domácím turnaji zlatí!

Na posledním domácím turnaji sezóny se domácím Vikingům obzvláště dařilo a dokázali uloupit první místo po rozhodujícím zápase s Hlučínem.

První dva zápasy s Paskovem a Letkou Ostrava se nesly ve střeleckém duchu. Mladé pušky vystřílely za oba zápasy úctyhodných 45 gólů a s 5 obdrženými tak zvládli vstup do turnaje na jedničku.

Třetí zápas, jak se předpokládalo, byl rozhodující. Těžká bitva s Hlučínem však dopadla vítězně v náš prospěch. Nejtěsnějším možným výsledkem 8:7 jsme získali třetí vítězný bod.

V posledním zápase to bylo taktéž jako na střelnici, kdy mladé naděje kopřivnického florbalu sestřelily Horní Suchou v poměru 20:3 a zajistily si tak první místo na domácím turnaji.

Velké díky patří, hráčům, rodičům, rozhodčím a také všem, kdo se na turnaji podíleli.

Sestava:

Tomáš Závodný, Vojtěch Dryák, Pavel Brutovský, Šimon Šablatura, Vojtěch Ptáček, Bruno Březina, Erik Baďura, Martin Hanzelka, Václav Zajíček, Matyáš Jalůvka, Antonín Hyvnar, František Baroš, Jindřich Weiss, Radim Cacek, Matyáš Raška, Václav Hrubý, Matyáš Zavadil, Michal Holub, Michaela Polanská, Vojtěch Hanzelka, Jakub Zelenka