Související zápasy

FBC Vikings Kopřivnice
152_20221101_104108.jpg

Elévové na prázdninově ovlivněném turnaji čtvrtí!

Tento víkend se uskutečnil již 3. turnaj našich mladých pušek, ve kterém skončili na čtvrtek místě po třech prohrách a jedné výhře s nedalekým Frýdkem – Místkem.

Prvním zápase čekal na Vikingy připravený tým Vítkovic, se kterým měli kluci zkušenosti již z minulého turnaje. Scénář se však opakoval. Po drtivé porážce 6:30 slavili rytíři.

Druhý zápas se nesl ve skvělém tempu a byl velice vyrovnaný. Pohledné akce na obou stranách zářily do očí diváků. Rodiče obou stran fandili jako o život. Avšak ani přes velkou podporu obecenstva Vikingové nedokázali přehoupnout skóre na svou stranu a po těsném výsledku 10:15 pro tým z Bohumína odcházeli do šatny poraženi.

V zápase proti Frýdku-Místku však dynamiku hry určovali naši. Akce střídala akci. Nebylo to zdaleka lehké utkání, i když výsledek 10:4 říká něco jiného. Vikingové chvílemi vycítili převahu a jejich snaha klesala. Naštěstí i přes tento nešvar urvali vítězství!

Na poslední zápas dne na nás čekal tým Třince. Souboj to byl vskutku vikingský. Tvrdou hru doprovázely pohledné akce na obou stranách, avšak soupeři to více „lepilo“. Brankáři předváděli skvělé zákroky. Na konci zápasu svítil výsledek 9:20 ve prospěch třineckých.

Děkujeme rodičům, soupeřům a organizátorům za turnaj nesoucí se ve skvělém sportovním duchu. Hlavně bychom chtěli poděkovat klukům, kteří si doufáme turnaj užili i přes nepříznivé výsledky.

Sestava:

Matyáš Jalůvka, Šimon Šablatura, Václav Zajíček, Matyáš Raška, Matyáš Zavadil, Radim Cacek, Matyáš Both, Jakub Koudela, Jakub Zelenka, Václav Hrubý, Bruno Březina, Dominik Foukal, Mikuláš Bonczek, Michaela Polanská