46_20211215_125834.png

Elévové opět první!

V neděli 12.12 vyrazili elévkové na svůj další turnaj do Smilovic a během celého turnaje nezakusili, co je to porážka. Elévkům se podařilo již potřetí za sebou obsadit na turnaji první místo.

1. FBK Eagles Orlová Florbalshop - FBC Vikings 13:22

První zápas sehráli kluci proti týmu z Orlové. Tento zápas byl zpočátku vyrovnaný, ovšem postupem času začali elévkové získávat na hřištích převahu a na konci svítilo na výsledkové tabuli skóre 13:22 pro Vikingy.

FBC Vikings Kopřivnice - Z.F.K. Petrovice 17:12

Ve druhém zápase nastoupili kopřivničtí elévkové již potřetí v této sezóně proti týmu z Petrovic. Vzájemná bilance před tímto zápasem byla 1:1. Petrovičtí přijeli na turnaj pouze v 7 hráčích do pole, ale nevzdávali se. Mladí Vikingové ovšem v polovině zápasu převzali otěže do svých rukou a zvyšovali postupně svůj náskok až na rozdíl pěti branek a to 17:12.

FBC Vikings Kopřivnice - FbK Horní Suchá 19:14

Již před samotným zápasem proti Horní Suché jsme věděli, že nás nebude v tomto zápase čekat nic lehkého. Od prvních sekund byl tento zápas velice vyrovnaný a výsledek se přeléval ze strany na stranu. I přes to, že Horní Suchá hrála běhavý florbal se našemu týmu díky bojovnosti a pěkným kombinacím podařilo nepříjemnou hru soupeře nabourat a vyhrát i tento zápas.

SK Domaslavice - FBC Vikings Kopřivnice 6:23

V posledním zápase proti Domaslavicím nedali mladí Vikingové soupeři šanci na vítězství a po mnoha krásných gólech a kombinacích zvítězili v poměru 6:23. V celkovém součtu jsme i na tomto turnaji získali krásné první místo.

Chtěl bych poděkovat všem klukům za bojovný a týmový výkon. Děkuji také všem rodičům za doprovod a za skvělou atmosféru, kterou klukům během zápasů vytvořili.