Související zápasy

FBC Vikings Kopřivnice
346_20240421_121412.jpg

Elévové v Bohumíně na prvním místě

V sobotu 20.4 čekal družstvo elévů další turnaj MS ligy. Na tomto turnaji se vikingové střetli s papírově slabšími soupeři a roli favoritů potvrdili, když vyhráli takřka jednoznačně ve všech zápasech.

První zápas proti Salibandy Ostrava se odehrával spíše v tréninkovém tempu, a i když kluci nepodali nejlepší výkon a nedali do zápasu určitě své maximum, dokázali zvítězit celkem jednoznačně v poměru 20:3.

Druhý zápas proti FbK Horní Suchá už byl z naší strany od druhé poloviny utkání lepší. V první polovině kluci hráli stejně jako proti Ostravě a nedokázali se dostat do tempa. Je třeba vyzdvihnout hru přípravkářů Horní Suché, kteří naše elévy v určitých částech hry doslova přehrávali. Druhá polovina už byla ze strany mladých vikingů lepší a postupně se rozstříleli k výsledku 14:5.

Třetí zápas byl jako jediný ze všech, kteří vikingové odehráli, vyrovnaný, v pořádném tempu a v maximálním nasazení. Třetí zápas proti domácímu Bohumínu byl přímým soubojem o celkové vítězství na turnaji. Za tento zápas zaslouží kluci pochvalu, protože se dokázali vybičovat k dobrému nasazení a předváděli pěkné kombinace. První polovina byla vyrovnaná a týmy se přetahovaly o vítězství. Nakonec byli o něco silnější kopřivničtí elévové, kteří vyhráli 12:7.

Poslední zápas proti Bílovci byl stejný jako první dva zápasy. Kluci soupeře docela jednoznačně přehrávali i když do zápasu opět nemuseli dát 100 %. Je třeba kluky pochválit za krásné gólové kombinace do prázdné branky. Výsledek posledního zápasu 16:3 pro Kopřivnici.

Děkujeme všem hráčům a hráčkám za předvedené výkony a všem rodičům za podporu. Budeme se těšit na další turnaj, který proběhne 4.5 v domácí Vikings Aréně.