Související zápasy

FBC Vikings Kopřivnice

Elévové v Havířově stříbrní

V neděli 5.2 cestovali naši elévové na další turnaj MS ligy elévů do Havířova a nevedli si na něm vůbec špatně. Postupně se střetli s týmy z Českého Těšína, Opavy, Paskova a domácího Havířova. Porážku pocítili jen v zápase s favorizovaným týmem z Opavy a díky tomu na turnaji obsadili krásné druhé místo.

První zápas jsme sehráli proti týmu z Českého Těšína a první polovinu zápasu jsme si nevedli vůbec špatně. V druhé polovině ovšem kluci začali kupit chyby a Český Těšín začal kousat. Naštěstí po závěrečném hvizdu rozhodčího svítilo na tabuli skóre 15:10 pro mladé Vikingy.

Druhý zápas proti Opavě jsme začali, tak jak jsme skončili ten předchozí. Kluci z Opavy byli všude dříve a pěknou kombinační hrou naše mladé naděje i přes jejich snahu přehrávali. Zápas byl ukončen za stavu 14:5 pro Opavu.

Ve třetím zápase čekal na Vikingy tým Paskova. Celý zápas se nesl ve vyrovnaném duchu. Během většiny zápasu si Vikingové drželi těsný náskok. Ovšem minutu před koncem se podařilo Paskovu zápas otočit a překlopit na svou stranu. Naše mladé pušky nesložily zbraně a v poslední minutě čtyřmi góly strhly vítězství na svou stranu. Výsledek zápasu 10:7 pro Vikingy.

V posledním zápase hráli mladí Vikingové proti domácímu týmu z Havířova a hráli o celkové druhé místo. Zápas se jim povedl a dokázali domácí porazit výsledkem 8:4. V tomto zápase se podařila našemu debutujícímu brankáři Kubovi Zelenkovi vychytat první karierní nula v zápase.

Děkujeme rodičům, soupeřům a organizátorům za turnaj nesoucí se ve skvělém sportovním duchu. Hlavně bychom chtěli poděkovat klukům, kteří na turnaji podali dobré výkony a doufáme, že si turnaj užili.

Sestava:

Vojtěch Dryák, Matyáš Jalůvka, Matyáš Zavadil, Tomáš Závodný, Václav, Zajíček, Erik Baďura, Radim Cacek, Šimon Šablatura, Matyáš Raška, Jáchym Gold, Martin Hanzelka, Antonín Hyvnar, Václav Hrubý, Vojtěch Orlita, Jindřich Weiss, Bruno Březina, Vojtěch Ptáček, Michaela Polanská, Jakub Zelenka