Související zápasy

FBC Vikings Kopřivnice
166_20221129_182037.jpeg

Elévové v Horní Suché na třetím místě

Tento víkend se uskutečnil další turnaj našich mladých nadějí. V Horní Suché se naše družstvo utkalo postupně s týmy Třince, Horní Suché, Ostravy Poruby a Opavy. V celkové tabulce se elévové umístili na třetím místě při celkové bilanci dvou výher a dvou proher.

V prvním zápase čekal na Vikingy tým z Třince. S tímto týmem se naši elévkové utkali i na minulém turnaji a odešli s vysokou prohrou. Před tímto zápasem si celý tým řekl, že nechce výsledek opakovat. Jak se řeklo, tak se také stalo. Velice vyrovnaný zápas plný krásný akcí, gólů a brankářských zákroků strhli mladí Vikingové svou dravostí a odhodláním na svou stranu. Soupeře porazili těsným výsledkem 12:10.

Druhý zápas sehrálo naše družstvo s domácím týmem z Horní Suché. Tomuto zápasu chybělo trošku větší tempo, jelikož se kluci přizpůsobili tempu soupeře. I přes to náš tým zvítězil poměrem 18:5.

Ve třetím i čtvrtém zápas proti Ostravě Porubě a Opavě tahali kopřivničtí vikingové za kratší konec. Oba soupeři náš tým přehrávali. I když se tým snažil výsledky zvrátit bohužel se to nepovedlo a v obou zápasech jsme byli poraženi výsledky 15:5 a 16:0.

Děkujeme rodičům, soupeřům a organizátorům za turnaj nesoucí se ve skvělém sportovním duchu. Hlavně bychom chtěli poděkovat klukům, kteří na turnaji podali dobré výkony a doufáme, že si turnaj užili.

FBC Vikings OLE

Sestava:

Matyáš Jalůvka, Šimon Šablatura, Václav Zajíček, Matyáš Raška, Matyáš Zavadil, Radim Cacek, Jakub Zelenka, Václav Hrubý, Vojtěch Orlita, Bruno Březina, Vojtěch Hanzelka, Martin Hanzelka, Vojtěch Ptáček, Michaela Polanská, Tomáš Závodný, Erik Baďura, František Baroš, Antonín Hyvnar