Související zápasy

FBC Vikings Kopřivnice
144_20221020_110147.jpg

Elévové v Ostravě pouze čtvrtí!

Druhý hrací víkend pro elévy nedopadl výsledkově zrovna úspěšně. Turnaj, na který Vikingové naskočili místo týmu Ostrava Jih, kteří byli nemocní, se nesl v dobré atmosféře. Ani ta nám však na „bednu“ nepomohla.

V prvním zápase Vikingové vyzvali domácí Tigers Poruba. Zápas byl z naší strany natolik unavený, že jsme již po pár minutách prohrávali. Kluci však nakonec zabrali a zmenšili výsledkový rozdíl na 6:16 ve prospěch Poruby.

Po zápasové pauze na nás již čekali připravení kluci z Paskova. Vyrovnaný zápas střídala akce za akcí, gól za gólem. Skvělými zákroky se blýskali všichni 4 gólmani. Soupeře jsme nakonec zdolali těsným výsledkem 17:10.

Následoval dvojzápas s Vítkovicemi. Ti přijeli na turnaji v takovém počtu, že složili dokonce dva týmy, Aligátory a Draky. Hráči Vítkovic nám však nedali nic zadarmo. Výsledkově zápasy odpovídaly kvalitě soupeřů, kteří kopřivnické Vikingy na hřišti přehrávali. Konečný stav zápasů: 3:18 a 2:20 ve prospěch Vítkovických týmů.

Z turnaje tedy odjíždíme na 4. místě. Do dalších zápasů musíme zapracovat na určitých aspektech hry. Příště už doufáme navážeme na prvotní vítězství v turnaji z Kopřivnické haly! Děkujeme rodičům, hráčům a v neposlední řadě organizátorům za příjemně strávený den florbalem!

Sestava:

Matyáš Zavadil, Pavel Brutovský, Radim Cacek, Tomáš Závodný, František Baroš, Alan Tsarakov, Matyáš Raška, Václav Zajíček, Erik Baďura, Bruno Březina, Martin Hanzelka, Václav Hrubý, Jakub Zelenka, Michaela Polanská, Šimon Šablatura, Radek Beneš, Vojtěch Hanzelka, Michal Holub