Související zápasy

FBC Vikings Kopřivnice
232_20230502_085753.jpeg

Elévové zakončili sezónu prvním místem

V sobotu 22.4 zajížděli elévové na poslední turnaj sezóny do Ostravy. Nevedli si na něm vůbec špatně a po čtyřech výhrách si převzali odměny za první místo.

První zápas proti Hlučínu odehráli naši kluci s vysokým nasazením a hned od začátku si vybudovali vysoký náskok, který si drželi po celý zápas. V celém zápase bylo k vidění mnoho krásných akcí, které naší kluci předváděli. 

Ve druhém a třetím zápase sehráli mladí Vikingové zápasy proti Bílovci a domácím Salibandy Ostrava. V obou zápasech byli mladí Vikingové o dost lepší a zápasy jednoznačně vyhráli. 

V posledním zápase se Vikingům postavil tým z Petrovic, ale dopadl jako předchozí týmy a na našich mladých nadějích si vylámal zuby. Kluci drželi otěže zápasu celou dobu a díky krásným kombinacím a gólům vyhráli i toto utkání. 

Děkujeme všem klukům za celou sezónu, za předvedené výkony a za mnoho společných zážitků. Klukům, kteří po sezóně odcházejí do mladších žáků, přejeme mnoho úspěchů a ať se jim daří. Děkujeme také rodičům za pomoc a podporu během celé sezóny. 

FBC Vikings Ole 

Sestava: Hanzelka Martin, Hanzelka Vojtěch, Hyvnar Antonín, Cacek Radim, Březina Bruna, Baďura Erik, Závodný Tomáš, Zajíček Václav, Hrubý Václav, Zavadil Matyáš, Raška Matyáš, Baroš František, Orlita Vojtěch, Polanská Michaela, Zelenka Jakub, Šablatura Šimon