308_20240218_082214.jpg

Florbalový ples přinesl hostům skvělou zábavu

Kopřivnický katolický dům přivítal v sobotu 3.2.2024 účastníky florbalového plesu klubu FBC Vikings Kopřivnice.

Vrcholná společenská událost roku se nesla ve slavnostní atmosféře s krásnou a bohatou výzdobou. Na počátku plesu hosty pozdravil a popřál hezkou a příjemnou zábavu předseda klubu Filip Bordovský v doprovodu moderátora Davida Kováče, který celý večer doprovázel svým moderováním.

Pány a dámy ve společenských róbách až do pozdních hodin bavili špičkoví hudebníci. K tanci a poslechu hrála štramberská kapela Ostopět. Účastníci byli s kapelou spokojeni a na jejich hity se dokázali bavit a tancovat, parket byl po celou dobu hojně zaplněn.

O kulturní představení se o přestávkách mezi hudebními sériemi dvakrát postaraly tanečnice ze ZUŠ Zdeňka Buriana a sklidily za své vystoupení potlesk. Finále bálu patřilo po půlnoci devíti statečným hráčům, oblékají dres mužského týmu, kteří účastníky oslnili svým secvičeným tanečním vystoupením s mnoha krásnými kreacemi. Toto vystoupení dostalo sledující do varu a aplaus byl opravdu veliký.

Účastníci plesu využili dále i možnosti zvěčnění se ve fotokoutku, které měla na starost Lucie Pantálek Monsportová a Jakub David nebo zkusili své štěstí v tombole, ve které bylo letos 120 hodnotných cen a balíčků. Asi největšími taháky byly poukazy do sauny, poukazy do místních restaurací, topinkovač a přenosné ohniště.

Děkujeme všem organizátorům za zorganizování této vydařené akce, dobrovolníkům za pomoc při organizaci a také samozřejmě děkujeme Vám, že jste přišli a udělali tento ples nezapomenutelným.

Těším se na Vás znovu v příštím roce.

Související odkazy