Související zápas

FBC Vikings Kopřivnice
VikingsPelhřimov
5:6 sam. náj.(1:1,1:3,3:1)
ne 27. 2. 2022 17:00 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Národní liga, 2. kolo
89_20220304_212630.jpg

I druhý zápas ztratili Vikingové po nájezdech!

Play-off se vším všudy nabídlo i nedělní utkání. Poté, co kopřivničtí florbalisté dotáhli třígólovou ztrátu a dvě minuty před koncem základní hrací doby srovnali, nakonec opět utkání rozhodly nájezdy. Ani tentokrát střelci Vikings příliš úspěšní nebyli a vítězství slavil Pelhřimov. Příští víkend pojede Kopřivnice do Pelhřimova odvracet dva matchboly.

FBC Vikings Kopřivnice - Spartak Pelhřimov 5:6 pn (1:1,1:3,3:1,0:0)

Komentáře trenérů:

Libor Fojtík (Kopřivnice): "Opět super utkání v hodně rychlém tempu. Oproti včerejšímu utkání jsme museli zápas dohánět až v poslední třetině. O osudu utkání opět rozhodly nájezdy. Bohužel, cca. z deseti nájezdů nejsme schopni vstřelit ani jeden gól. Sice prohráváme 2:0, ale do Pelhřimova se pojedeme porvat a zkusíme sérii vrátit zpět. Obě utkání jsou super reklamou na florbal".

Jan Koten (Pelhřimov): "Dnešní utkání mělo jiný průběh než včera a stejný výsledek. Soupeř se nevzdal ani za nepříznivého stavu, i my jsme se dokázali po vyrovnání opět zvednout. Škoda nevyužitých šancí za stavu 5:4. Utkání před výbornou diváckou kulisou mělo opět náboj, přidaly se i emoce. Play off se vším co k němu patří. Těšíme se na utkání v Pelhřimově. Díky všem hráčům za nasazení a soupeři za utkání".

Vzhledem k aktuální situaci na Ukrajině se vedení klubu rozhodlo věnovat výtěžek z dobrovolného vstupného z obou víkendových zápasů na pomoc obětem války, který bude následně odeslán na konto organizace Člověk v tísni.

Děkujeme vám za příspěvky!