JUNIOŘI JSOU V NADSTAVBOVÉ ČÁSTI PROZATÍM 100%

Juniorský tým si po skvěle odehraném domácím turnaji připisuje dvě výhry a šest bodů do tabulky.

Do nadstavbové části ve 2. lize juniorů jsme vstoupili ranním utkáním proti týmu MVIL Ostrava. Celé utkání se dá hodnotit jako utkání bez tempa a utkání ve kterém jsme soupeře po našich chybách pouštěli zbytečně do hry. Soupeř s námi i vlivem našich chyb držel krok pouze v první třetině. Od druhé části jsme již otěže utkání pevně převzali my a soupeři postupně nasypali sedm branek. Velice pozitivní jsou dvě proměněné přesilovky, ubráněné pětiminutové oslabení a vsítěná branka soupeři v jeho průběhu. Celé utkání jsme tak dovedli do vítězného konce 9:4.

Ve druhém utkání jsme na domácí palubovce přivítali agilního soupeře FBC Letka Toman Finance Group. Věděli jsme, že toto utkání bude diametrálně odlišné, protože Letka hraje dobrý florbal a v sezóně jsme s nimi dvakrát remizovali. Utkání se dá hodnotit velice pozitivně, protože mělo výborné tempo a náboj. O celém utkání rozhodly především obrany a chyby, kterých jsme naštěstí vyrobili méně. První třetinu jsme vyhráli v poměru 2:0 a tímto v podstatě rozhodli o výsledku utkání. Ve zbytku utkání již  padly pouze tři branky, z toho dvě do naší sítě a jedna do sítě soupeře. Utkání jsme tedy vyhráli 3:2.

Slovo trenérů:

Důležitých 6 bodů do tabulky, zvládnuté obě utkání se soupeři se kterými jsme v sezóně remizovali. Nyní se musíme připravit na poslední dva duely v Třinci, kde můžeme získat prvenství v sezóně. Děkujeme především výborné juniorské partě za přístup a výkon.