97_20220319_214029.jpg

JUNIOŘI JSOU VÍTĚZEM ZÁKLADNÍ ČÁSTI

Juniorka ovládla po hladké výhře nad Frýdkem-Místkem a Krnovem základní část a v jarních bojích bude bojovat o celkové prvenství v soutěži.

V brzkém ranním zápase si nejprve junioři poradili s předposledním Frýdkem-Místkem. Ve směs po celou dobu utkání jsme byli aktivnější, drželi balonek a soupeře jsme kromě náhodných "breaků" k ničemu nepustili. Celé utkání jsme měli pod kontrolou a s přehledem jej dovedli do vítězného konce v poměru 7:2.

Ve druhém utkání jsme na domácí palubovce přivítali FBC Krnov, který byl oproti Frýdku-Místku mnohem florbalovější, a proto jsme soupeře nechtěli v žádném případě podcenit. Soupeř se sice dostal do vedení, ale v počínající třetí minutě jsme "otěže" utkání převzali my. Po celý zbytek utkání jsme soupeře kombinačně přehrávali, avšak největší slabinou byla koncovka. I tak jsme ale i přes mnoho zahozených tutovek dovedli utkání do vítězného konce v poměru 7:2.

Slovo trénérů: 

Všem hráčům juniorského týmu chceme poděkovat za přístup k tréninku a zápasům. Je vidět, že Vikingům roste další generace skvělých hráčů, kteří , pokud budou pracovat, můžou navázat na generace skvělých hráčů, kteří v Kopřivnici hráli.