Související zápasy

FBC Vikings Kopřivnice
342_20240416_172302.jpg

Junioři ukončili sezónu vítězstvím nad MVILem a Horní Suchou.

Tým juniorů ukončil sezónu na krásném druhém místě. V závěrečném dvouzápase se střetl v přímém souboji o druhé místo s týmem z Ostravy a potom odehrál zápas proti domácí Horní Suché.

FBC Vikings Kopřivnice : 1.MVIL Ostrava 12 : 1 (3:1,5:0,4:0)

Do zápasu, který měl rozhodnout o umístění na druhém místě v tabulce, jsme vstoupili daleko lépe než soupeř. Brzy jsme se ujali vedení a náskok pomalu navyšovali. Soupeř sice snížil, ale to bylo vše co jsme mu dovolili. Postupem času naše soustředěná hra přinášela svoje ovoce a přidávali jsme jednu branku za druhou. Z hráčů z Ostravy jsme udělali pouze diváky našeho gala představení.

Branky : 4´Jan Simper (Ben Janek), 10´Ben Janek, 13´Ben Janek, 18´Vojta Frýdl (Matěj Melčák), 25´Ondra Škývara, 25´Matěj Melčák (Vojta Frýdl), 29´Ondra Škývara (Adam Myslikovjan), 29´Vojta Frýdl, 34´Filip Mikušek (Tomáš Linart), 42´Tomáš Linart (Ondra Dostál), 43´Tomáš Linart (Ondra Dostál), 44´Matěj Melčák (Ondra Škývara)

FBC Vikings Kopřivnice : FbK Horní Suchá 8 : 2 (3:2,3:0,2:0)

Zápas proti poslednímu týmu tabulky měl být pohodovou záležitostí. Bohužel náš laxní vstup do zápasu udělal z první třetiny drama, kdy pořádající klub vyrukoval s aktivním napadáním a prosazoval se i střelecky. Po důrazné domluvě v přestávce se naši borci vrátili zpátky do zápasu a předváděli výkon na který jsme zvyklí po celou sezónu. Zápas pro nás byl náročný spíš psychicky, ale i to jsme zvládli a zaslouženě vybojovali stříbrný pohár.

Branky : 4´Vojta Frýdl (Matěj Melčák), 10´Jan Simper (Štěpán Trávníček), 12´Adam Myslikovjan (Ben Janek), 21´Ondra Škývara (David Kusz), 28´Ondra Škývara (David Kusz), 29´Matěj Melčák, 31´Jan Simper (Matěj Melčák), 42´David Kusz,

Komentář trenéra : chtěl bych poděkovat všem hráčům za to jak zvládli tuto náročnou sezónu. Tým byl složený z junior a dorostenců, ale na výkonech tento rozdíl vůbec nebyl znát. Kluci měli obrovskou chuť do hry, nevynechávali tréninky a hlavně nechávali se námi, trenéry, vést. Odměnou je stříbrný pohár za druhé místo a postup do Final Four. Borci díky za super sezónu a hodně úspěchů v té další.

Sestava : brankáři - Dominik Witos, Adam Strážnický, obránci - Ben Janek, Richard Janek, Vojta Monsport, Ondra Škývara, Ondra Dostál, Štěpán Trávníček, útočníci - Vojta Frýdl, Matěj Melčák, Honza Simper, Adam Myslíkovjan, Tomáš Linart, David Kusz, Kryštof Malcho, Filip Mikušek, Jakub Pitek, Tobiáš Baroš