Související zápas

LetkaFBC Vikings K.
3:8(0:1,0:2,3:5)
so 1. 4. 2023 9:00 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, 2. liga juniorů - skupina 7, 20. kolo

Junioři v domácím utkání porazili Letku

Junioři v sobotním zápase porazili tým ze Štěpánkovic a mají nakročeno k obhajobě loňského vítězství v naší skupině

FBC Letka Toman Finance : FBC Vikings Kopřivnice  3 : 8 (0:1,0:2,3:5)

Tým Letky vstoupil do zápasu s velkým respektem a zavřel se na svoji polovině. Naši hráči se dlouho nemohli proti jejich defenzivní hře prosadit. První a druhá třetina se odehrávala podle stejného scénáře, Vikingové dobívají branku Letky, která se brání a jen občas zahrozí ojedinělými brejky. Až poslední třetina nabídla trochu vzrušení. Nejdříve proběhlo několik vyloučení a potom se naši hráči přestali koncentrovat na hru a přišel trest. Letka během dvou minut stáhla skóre na rozdíl jednoho  gólu. Přišel time out ze strany Vikingů, domluva trenérů a v rozmezí 41 až 45 minuty jsme 4 góly rozhodli o výsledku utkání.

Do konce sezóny nám zbývají 3 utkání a jak se vyjádřili naši hráči : JDEME SI PRO VÍTĚSTVÍ.