Související zápasy

FBC Vikings Kopřivnice
217_20230320_092336.jpg

Junioři vezou z Třince 6 bodů

Družstvo juniorů si z nedělního výjezdu do Třince příváží 6 bodů za vítězství nad týmy 1.MVIL a Krnova.

FBC Vikings Kopřivnice  : 1.MVIL Ostrava  4 : 3 (1:0,3:0,0:3)

S týmem z Ostravy jsme první dvě třetiny odehráli naprosto perfektně. Kluci makali a jasně svého soupeře přehrávali. Postupně jsme navyšovali svůj náskok a zdálo se, že zápas je rozhodnutý. Pak ale přišla poslední třetina, soupeř nás zatlačili na naší polovinu a bylo z toho nečekané drama. Kluci ale zamakali, dali do toho všechno a vítězství jsme uhájili.

FBC Vikings Kopřivnice : FBC ORCA Krnov  4 : 1 (0:0,2:1,2:0)

Tým z Krnova nastoupil proti naším borcům s velkým respektem, zavřeli svoji polovinu hřiště a bylo vidět že se nechtějí pouštět do žádných velkých akcí. Naši kluci na tuto hru dlouho nemohli najít recept a proto první třetina skončila bez branek. Do druhé třetiny lépe vkročili krnovští a vstřelili nám branku. To ale bylo vše co jsme jim dovolili a pak už lovil míček ze svoji branky pouze krnovský gólman.

Vyjádření trenérů : kluci odvedli perfetní výkon a zaslouží si pochvalu. Dali do obou zápasů hodně sil a byla na nich vidět obrovská touha po vítězství. Hodně nám pomohl návrat Víti Kríže, který si bohužel ve druhém zápase obnovil zranění a sezóna pro něho skončila. Mít takový tým, to je pro každého trenéra obrovská motivace do budoucna.

Sestava : Vojta Frýdl,Jakub Küffer,Tomáš Kusz,Honza Simper,Vojta Monsport,René Libiger,Víťa Kríž,Ondra Monsport,Adam Myslikovjan,Ben Janek,Kryštof Malcho,Lukáš Mikušek,Richard Janek,Dominik Witos a David Kusz