Související zápasy

FBC Vikings Kopřivnice
230_20230425_164219.jpg

Junioři vyhráli 2.ligu

Tým juniorů potvrdil svoji dominanci a obhájil loňské vítězství v 2. lize.

V sobotu kopřivničtí junioři zakončili velmi úspěšnou sezónu, kdy výhrami nad Rožnovem a Slovanem Havířov definitivně potvrdili obhajobu loňského prvního místa v soutěži a stali se velmi úspěšným týmem našeho klubu.

FBC Vikings Kopřivnice : 1.FBK Sršni Rožnov p.R.  6 : 0 (3:0,3:0,0:0)

Od začátku zápasu naši hráči jednoznačně dominovali a nepustili soupeře k žádné velké akci.

FBC Vikings Kopřivnice : FAT PIPE TJ Slovan Havířov  5 : 2 (3:1,1:1,1:0)

Soupeř z Havířova byl daleko kvalitnější než Rožnov. Přesto si vikingové dobrou obrannou hrou a stálým tlakem na branku došli pro zasloužené vítězství.


Vyjádření trenérů Hejče a Kusze po zápase : Chtěli bychom poděkovat celému týmu nejen za tyto dva zápasy, ale i za perfektně odvedenou sezónu. Letošní obhajoba nejlepšího týmu byla o to těžší, protože jsme se museli v mnoha zápasech obejít o naše tři nejlepší hráče, kteří v loňské sezóně táhli tým a v té letošní nastupovali pravidelně za "A" tým mužů. A to se začali v kádru "áčka" objevovat i další talentovaní junioři, až to číslo stouplo na sedm hráčů. Přesto se zbývající kluci, s podporou vybraných dorostenců, semkli a ukázali všem, jak vikingové bojují o vítězství v soutěži. Letošní úspěch je práce všech, kteří zasáhli do zápasů a byl z nich vynikající kolektiv. Jsme na kluky velmi hrdí a byla pro nás velká čest stát s nimi na střídačce. BORCI, DĚKUJEME.