Související zápasy

FBC Vikings Kopřivnice
352_20240515_154708.jpg

Juniorskému týmu se ve Final Four nedařilo.

Junioři odehráli ligovou nádstavbu – Final Four, Zde se utkali nejlepší týmy z Moravskoslezkého a Olomouckého kraje. Nám se bohužel nedařilo a skončili jsme na 4. místě.

FBC Vikings Kopřivnice : FBC Přerov 2 : 8 ( 0:2,1:2, 1:4)

V zápase o postup do finále jsme narazili na domácí tým z Přerova. Nepodařilo se nám zachytit začátek zápasu a přerovští se dostali do vedení a postupně svůj náskok navyšovali. Přestože jsme dokázali hru vyrovnat, střelecky se nám vůbec nedařilo a do boje o zlatý pohár jsme nepostoupili.

Branky : 29´ Richard Janek, 37´ Matěj Melčák

FBC Vikings Kopřivnice U19 : FBS Olomouc 3 : 4 (2:1,1:1,0:1)

Zápas o 3. místo začal lépe pro náš tým. Dostali jsme se do dvoubrankového vedení a zdálo se, že nám vítězství neunikne. Byli jsme aktivnější, rychlejší, zápas se většinou odehrával na polovině soupeře. Ale opět nás trápila mizerná střelba. Olomoučtí dokázali skóre srovnat a hrozili z rychlých brejků. V normálním čase zápas skončil nerozhodně a vítěze jsme neznali ani po prodloužení. Rozhodovalo se na nájezdech a tady byli úspěšnější hráči z Olomouce.

Branky : 7´ Tomáš Linart, 10´ Adam Myslikovjan, 22´ Tomáš Linart

Sestava : gólmani – Dominik Witos, Adam Strážnický, obránci – Ben Janek, Vojta Monsport, Ondra Škývara, Richard Janek, Ondra Dostál, Štěpán Trávníček, útočníci – Matěj Melčák, Vojta Frýdl, Honza Simper, Adam Myslikovjan, Kryštof Malcho, David Kusz, Filip Mikušek, Tomáš Linart, Tobiáš Baroš