Související zápasy

FBC Vikings Kopřivnice
210_20230306_095323.jpg

Mladší žáci doma ZLATÍ !!!

Na domácím turnaji mladí Vikingové po čtyřech výhrách zaslouženě první.

Výsledky:

Bílovec 3:4 Vikings Kopřivnice

Proti silnému Bílovci nastoupili Vikingové s respektem a s taktikou zahájit turnaj první výhrou. Za stavu 1:4 pro Vikingy se Bílovec v závěru pokoušel ohrozit slibný náskok, ale Vikingové si vítězství nenechali vzít.

Horní Suchá 0:3 Vikings Kopřivnice

Na druhý zápas proti houževnatým hráčům Horní Suché byli Vikingové po taktické stránce dobře připravení. Hrotovým hráčem jsme napadali rozehrávky soupeře a tlačili je do rohu kde zkušení beci přebírali balonky a posílali je na nabíhající křídla, která vytvářela golove šance pro hráče z druhé vlny. Musím pochválit kluky, že striktně dodrželi co měli a zaslouženě vyhráli.

Vikings Kopřivnice 2:0 Opava

Třetí zápas byl ve znamení povinné výhry, ale jak to tak bývá soupeře jsme podcenili a Vikingové chtěli za každou cenu skórovat. Kluci si přestáli přihrávat. Hra byla nervozní, ale nakonec to kluci zvládli dobře.

Vikings Kopřivnice 5:0 Český Těšín

Poslední zápas v turnaji byl jen o tom aby kluci potvrdili dominanci, kterou po celý den na turnaji měli. Taky se tak stalo a kluci koncentrovanou hrou nedali soupeři šanci. Zaslouženě po vyhraném zápase mohli radovat s prvního vítězství v této sezoně.

Komentář trenérů:

Poprvé v sezoně byl tým kompletní bez nemocí a zranění v dobré herní pohodě. Cílem bylo sehrát kluky v rozehrávkách. Třešnička na dortu byl výkon obou Golmanů, kteří podrželi tým když to potřeboval.

Děkujeme opět rodičům a zbylým fanouškům za podporu.