7_20211029_195729.png

Mladší žáci odehráli druhý turnaj

Tým mladších žáků odehrál svůj druhý turnaj a bylo z toho opět druhé místo. Tak jako předešlý turnaj v Krnově, tak i tady kluci hráli perfektně a o celkovém vítězi rozhodl až poslední zápas.

FBC Vikings Kopřivnice - FBC Sokol Frenštát pod Radhoštěm 3 : 1 (2:0, 1:1)
Tento zápas by se dal označit jako „derby“. S borci z Frenštátu jsme odehráli několik přípravných zápasů a i toto měření sil bylo poměrně vyrovnané. Vycházeli jsme ze zabezpečené obrany a využívali rychlosti a šikovnosti našich útočníků. Tato taktika se nakonec ukázala jako správná, zápas měl rychlé tempo a i tentokrát jsme z tohoto mače vyšli jako vítězové.

FBC Vikings Kopřivnice - 1. MVIL Ostrava 8 : 3 (2:1, 6:2)
Tým z Ostravy přijel se značně oslabenou sestavou, ale na jeho výkonu to nebylo moc znát. Přestože hráli pouze se 7 hráči v poli, ujali se vedení a celý první poločas nás trápili. Mladí Vikingové ve druhém poločase zařadili vyšší rychlost a se značnou převahou zápas dovedli do vítězného konce.

FBC Vikings Kopřivnice - Torpedo Havířov 2 : 10 (0:5,2:5)
Už od začátku bylo vidět, kdo bude udávat tempo tohoto zápasu. Tým z Havířova byl nad naše síly, převyšoval nás v rychlosti, jistotě na míčku a díky brzkému vedení hrál daleko klidněji. Naši kluci se snažili, ale nedařilo se vůbec nic. Ve druhém poločase se nám alespoň podařilo zkorigovat nepříznivý výsledek.

Komentář trenérů: Náš druhý turnaj v této sezoně a naše druhé stříbro. Základ týmu se nám už začíná krystalizovat. Jsou to kluci, kteří florbal chtějí hrát a baví je. Na turnajích necháváme hrát i nováčky a zatím si všichni vedou dobře. Teď si jenom můžeme přát, aby se nám podařilo odehrát co nejvíce zápasů.

Sestava : Šánek Tom, Heuer Lukáš, Jiřík Víťa, Šrámek Lukáš, Filip Jakub, Kostelník Honza, Venclík Jakub, Jiřík Jindra, Monsport Filip, Šimůnek Radim, Bittner Matyáš, Sommer Matyas a skvělí fanoušci.