112_20220501_204241.jpg

Mladší žáci v Krnově druzí !!!

Mladší žáci se rozloučili v posledním turnaji sezony v Krnově pěkným druhým místem, kde nestačili na silný celek s Horní Suché.

Výsledky:

FBC Vikings Kopřivnice 3:1 FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ

Vikingové bojovali disciplinovaně a vytvářeli si gólové šance, které dokázali využít. Poruba stačila jen snížit, ale taktickou hrou si mladí bojovníci udrželi náskok a zaslouženě vyhráli.

FBC Vikings Kopřivnice 4:2 FBC Orca Krtnov

Po první výhře nás čekal houževnatý domácí tým, který nás v úvodu zaskočil dvěma rychlými góly. Morálka Vikingů byla na bodu nula, ale již v této sezoně jsme zažili takový útlum a v závěru první půle dokázali Vikingové vyrovnat a v druhé části hry přidali další dva góly.

S.K.P.E.M.A. OPAVA 3:4 FBC Vikings Kopřivnice

Třetí utkání navázalo na začátek druhého utkání kde jsme v první části hry prohrávali již 3:0. Po pauze Vikingové nastoupili do druhé části hry otočit výsledek a ukázat že první dvě výhry nebyli náhodné. To se povedlo a Vikingové nasázeli Opavanům čtyři branky a vyhráli.

FBK Horní Suchá zelení 4:2 FBC Vikings Kopřivnice

Do posledního zápasu Vikingové nastoupili golem v úvodu, ale soupeř dokázal rychle odpovědět a stupňovaným presem dokázal přidat další branky. Vikingům ke konci už chyběli síly a tak stačili jen snížit výsledek na konečných 4:2 pro soupeře.

Na závěr:

Poslední turnaj v sezoně a druhé místo je úspěch a pěkné rozloučení pro hráče, kteří od příští sezony budou hrát ve vyšší věkové kategorii.

Poděkování patří i rodičům a bubínku, kteří svou podporou dovedli děti k těmto výkonům.

Děkují trenéři Pepa a Jarek