Mladší žáci v Třinci třetí!

Nedělní turnaj mladších žáků v Třinci byl velice vyrovnaný. Hned v úvodním zápase Vikingové sice prohráli s Havířovem, ale vzápětí porazili Třinec, remizovali s Jablunkovem a v závěrečném utkání zvítězili nad Letkou.

FBC Vikings Kopřivnice - 1. SFK Havířov bílí 0:4

Zápas proti týmu z Havířova jsme začali mohutným náporem, bohužel bez gólového efektu. Hra se potom vyrovnala, ale branky stříleli pouze hráči SFK.

FBC Vikings Kopřivnice - FBC Intevo Třinec 5:0

Domácí hráči nám chtěli oplatit porážku z minulého turnaje, ale tady jsme rázně řekli ne! Dařilo se nám jak takticky, tak i střelecky.

FbC Coyotes Jablunkov – FBC Vikings Kopřivnice 2:2

Tento zápas se odehrával skoro celý na polovině soupeře. Na branku Jablunkova šla jedna střela za druhou, ale bohužel se nám nedařilo gólmana překonat. Soupeř byl bohužel produktivnější a z občasných protiútoku skóroval.

FBC Letka Toman Finance Group - FBC Vikings Kopřivnice 2:4

Opět zápas, který byl naprosto v naší režii a bohužel opět jsme měli špatně seřízené florbalky. Tolik střel na branku nemáme snad ani na tréninku, ale ta přesnost nám tam prostě scházela. Soupeři se podařilo z pár náhodných protiútoků alespoň korigovat výsledek.

Názor trenérů : střelba a její přesnost, to je to, na co se musíme zaměřit.

Jsme moc rádi, že se nám v této zvláštní době podařilo odehrát všechny naplánované turnaje. Chceme poděkovat hráčům za jejich přístup k tréninkům a chceme poděkovat rodičů za pomoc při organizování cest na turnaje a jejich fandění.