95_20220312_161449.jpg

Mladší žáci zaslouženě doma třetí !!!

Po delší turnajové pauze nastoupili o víkendu naši mladší žáci proti silným týmům. Díky zraněním a virózám jsme byli oslabení, ale díky týmové bojovnosti doplněné úžasným publikem vyhráli dva zápasy a dva prohráli. Týmy z Vítkovic, Havířova, Krnova a Petrovic přijeli v hojném počtu a musíme říct, že síly byli hodně vyrovnané. Každý tým prohrál minimálně jeden zápas. Tzn. že týmy museli bojovat do poslední chvíle, aby se umístili co nejlépe v turnajové tabulce.

Výsledky:

1. SC. Tempish Vítkovice Tornádo - FBC VIKINGS Kopřivnice  3:2

       První zápas proběhl v rychlém tempu, kde jsme diktovali rytmus hry, ale v konečném výsledku nám soupeř oplatil porážku z posledního turnaje.

FBC ORCA Krnov - FBC VIKINGS Kopřivnice   1:4

     Druhý zápas museli kluci zabrat a po příkladné týmové hře vybojovali výhru nad pozdějším vítězem turnaje. Na Orcu  to umíme.

 FBC VIKINGS Kopřivnice - TJ Slovan Havířov  2:4

    Do třetího zápasu jsme vstoupily 2 rychlými góly, ale soupeř nás potom zaskočil svým důrazem na který jsme nedokázali zareagovat.

FBC VIKINGS Kopřivnice - Z.F.K Petrovice       6:4

    Čtvrtý zápas byl pro mladé Vikingy ve znamení povinné výhry, která se v začátku jevila jako nemožná. V druhé desetiminutovce kluci nechali veškeré síly na palubovce a zaslouženě vybojovali výhru nad houževnatým týmem z Petrovic.

Děkujeme fanouškům za atmosféru při pořádání domácího turnaje.