Související zápasy

FBC Vikings Kopřivnice
211_20230307_215209.jpg

Mladší žákyně podruhé v sezóně na bedně a rovnou stříbrné!

Děvčata se na domácí turnaj skvěle připravily a všem rodinným fanouškům, kteří se přišly na jejich výkon do naší Kopřivnické arény podívat, dělaly od rána velkou radost.

Hned v 8:00 ráno si v prvním zápase zvedly náladu proti silným Vítkovicím, které sebevědomě pokořily poměrem 9:4. Druhý zápas nastoupily holky proti FBC ČPP Ostrava kdy víc než polovinu zápasu držely krok a proto konečný výsledek 2:12 zápasu zcela neodpovídá, protože inkasovaly holky až samotném závěru klání. Strhující bitva a dá se říci, že přímá bitva o druhé místo v turnaji se odehrála ve třetím zápasu proti Olomouci. Jako již v poslední době tradičně jsme s Olomoucí hráli velice vyrovnaně a díky první minutě ve které jsme dokázali rychle nastřílet 4 góly jsme nakonec velký náskok ze zahájení zápasu dokázali udržet! Udržet nervy bohužel nedokázali někteří rodiče soupeře a díky tomu to nejiskřilo jen na hrací ploše, ale i na tribuně...Poslední zápas s Přerovem naše holky kontrolovaly a s přehledem vyhrály 18:3 a završily tak krásný turnajový den a dokráčely si pro stříbrné medaile!!!
Všem holkám veliká gratulace za skvělý výkon a reprezentaci na domácí palubovce. Poděkování taky letí rodinným příslušníkům, kteří se přišli na holky podívat. Gratulace letí i střelkyni prvního klubového gólu Bertě Brožové, která prokletí konečně zlomila a skórovala. A jako poslední musím pochválit trenérské trio Dušana Hejče, Daniela Teicherta a Kubu Kotrlu, kteří dokázali, že co na tréninku zaseli konečně mohli v podobě úspěchu sklidit....