Muži B na Čeladné stoprocentní!

V neděli 27. 3. vyrazila záloha mužů na svůj předposlední turnaj na Čeladnou, kde se jim podařilo v obou utkáních naplno bodovat a před posledním kolem se Vikingové dotáhli na rozdíl jediného bodu za 3. RH PIVING Ostrava.

FBC Vikings Kopřivnice B - FK Gůfuň Nový Jičín 6:3 (1:2, 0:1, 5:0)

V prvním zápase měřili své síly s FK Gůfuň Nový Jičín. Zápas pro ně započal skvěle kdy první branku vstřelil Štefánek v páté minutě. Bohužel toto byla poslední branka Kopřivnických v této třetině a šli do třetiny druhé s dvoubrankovou ztrátou. Tato třetina pro kopřivnické muže nezačala slibně a po čtyřech minutách lovil Ohera už třetí míček ze své branky. Byla to jediná branka v této třetině, protože Kopřivnickým se nedařilo prostřelit brankáře Jičína. Ztráta dvou gólů zametla s psychikou Kopřivnických. Ale kousli se a hned v třetí třetině se prosadil v čase 24:36 Ondřej Monsport. Po dvou minutách Tomáš Telčer střílí pohotový gól z nájezdu, kdy poslal míč po zemi vedle gólmana. Stav utkání tři ku třem a Kopřivničtí hráči jsou opět v drivu. V posledních třech minutách Kopřivničtí už nepustili Novojičínské na svou polovinu a sázeli jeden gól za druhým. Nejdříve Štefánek v čase 33:22, Poté Holuša přidal pátý gól a deset sekund po Holušovi dal poslední hřebíček do rakve Šimíček. Po těžkém obratu Vikings brali první tři body.

FBC Honey Badgers F-M FBC Vikings Kopřivnice B 3:5 (0:1, 2:2, 1:2)

Druhý zápas odehráli s FBC Honey Badgers F-M. Vyčerpaní Vikingové šli do druhého zápasu s čerstvým týmem Frýdku-Místku který v současné době okupuje druhé místo. První branka utkání padla až dvě minuty před koncem první třetiny, kdy se v přesilové hře prosadil Baďura. Hned po úvodním hvizdu druhé třetiny střílel druhou branku Vikingů Štefánek. Zápas byl vyrovnaný a Vikingové se snažili podržet Oheru svými obětavými bloky. Jenomže někdy to tam spadnout muselo. Během čtyř minut Kopřivnice inkasovala dvě branky a stav byl srovnán na 2:2. Cochlar ale našel rychlou odpověd - po 45 sekundách kdy nádherně se štěstím přehodil brankáře Frýdku-Místku, jak tenkrát Alexis Sanchez proti Ludogorets. V třetí třetině Vikings inkasovali svou poslední branku a stav byl naposledy srovnán. Deset minut poté trochu šťastným gólem dostal Vikingy do vedení Mužný. Hráči Frýdku-Místku protestovali u rozhodčích, jenže bylo jim to k ničemu a Vikingové šli do poslední minuty s jednobrankovým vedením. Hned po buly Martin Monsport krásně obhodil obránce Frýdku-Místku a zakončil přímo do víka soupeřovy brány. Konečný stav 5:3 pro Kopřivnický celek a Kopřivničtí si odvezli plný počet bodů do tabulky.