Muži B na domácím turnaji bez zisku bodů

Muži B po postupu do nejvyší regionální soutěži si ani na domácím turnaji nepřipsali první body do tabulky a bez zisku bodů zůstávají na posledním místě. Soupeřem na domácím turnaji byl tým z Krnova a Uničova.

V první zápase proti Krnovu se nám nepovedla druhá třetina, kde jsme obdrželi 3 góly a soupeř odskočil v brankovém skóre na 1:4. Do 38. minuty zápasu se nám povedlo vyrovnat skóre, ale naší nedůslednou hru ve zbytku zápasu soupeř dokonale využil a odskočil opět o 3 branky a vyhrál 4:7.

Ve druhém zápase proti Uničovu jsem se střelecky neprosadili a druhá branka soupeře v naší přesilové hře definitivně rozhodla o osudu utkání. Uničov do konce zápasu ještě přidal další dvě branky a vyhrál 0:4.