Související zápasy

Muži B opět bez bodu

Mužská záloha vyrážela v sobotu 17. února do vzdáleného Moravského Berouna, kde se měla střetnout s leaderem tabulky i týmem z jejího chvostu.

FBC ŠTERNBERK 4:3 FBC VIKINGS KOPŘIVNICE B

V úvodu prvního zápasu se sice vedení ujal po rychlém gólu tým Šternberku, ale herní převahu, především ve druhé části, měli na svých florbalkách Vikingové. Tu se jim i přes 2 nevyužité přesilovky postupně podařilo přetavit až ve vedení 3:1 na začátku třetí třetiny. Pak ovšem přišlo posledních 10 minut, ve kterých Šternberk po jednoduchých akcích dokázal výsledek otočit opět na svou stranu a Vikingové se již z těchto zásahů nedokázali vzpamatovat. Povinná výhra se tedy nekonala.

1. SFK FLASHING STARS HAVÍŘOV 11:2 FBC VIKINGS KOPŘIVNICE B

V první třetině Vikingové rozehráli proti jasnému favoritovi poměrně vyrovnanou florbalovou partii, když až v jejím závěru inkasovali na 1:0. Ve druhé třetině se ovšem ukázal nebetyčný rozdíl v efektivitě obou týmů, kdy SFK trestalo jakoukoliv ztrátu míčku Vikingů rychlým protiútokem zakončeným vstřelenou brankou, naopak naši muži se dokázali prosadit pouze jednou. Ve třetí třetině se Vikingové sice nevzdali a snažili se s výsledkem něco udělat, ale obraz hry se bohužel oproti předchozí části výrazně nezměnil, a tak muži utrpěli vysokou porážku 11:2.