Související zápas

FBC Vikings Kopřivnice
FBC Vikings K.Petrovice
4:5 po prodl.(1:2,1:0,2:2)
ne 26. 2. 2023 17:00 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Národní liga, 2. kolo
205_20230227_010910.jpg

Petrovice ve druhém utkání dokázali sérii srovnat!

Druhé utkání čtvrtfinalové série už bylo mnohem vyrovnanější. Vikingové museli v zápase dotahovat náskok hostů a i když se jim postupně podařilo zápas otočit, tak hosté si svou houževnatostí při hře bez brankáře nakonec vynutili prodloužení, ve kterém dokázali vstřelit vítěznou branku. Série se tak přesune do Petrovic za vyrovnaného stavu.

FBC Vikings Kopřivnice - Z.F.K. Petrovice 4:5p (1:2,1:0,2:2) stav série 1:1

Komentář hostů Vlček Martin: Po včerejším výprasku jsme museli úplně změnit hru a začít makat. To se nám povedlo a dnes byl zápas úplně o něčem jiném. Kopřivnice byla sice více na míčku, ale nevytvářela si žádné velké šance. Dnes se toho ale dělo hodně, něco můžeme ovlivnit, něco ne. I když nám nebyl uznán, dle mého, regulérní gól, stále jsme makali. Rozhodující bylo ubráněné oslabení 3 proti 5. Jsme rádi za výhru, série je vyrovnaná a v Petrovicích se pokusíme přidat další. 

Komentář domácích Soukal Lukáš: Dnes vyrovnané utkání, které rozhodla naše tragická přesilovka 5na3, ve které jsme si nedokázali nic vytvořit. Série je 1:1 a příští víkend si jedeme pro dvě výhry.