Související zápasy

FBC Vikings Kopřivnice
236_20230511_152606.jpg

Pohár je doma, junioři vyhráli Final Four

Junioři na závěr sezóny potvrdili vynikající formu a vyhráli 1. ročník Final Four. Poradili si s týmem z Přerova a ve finále porazili Asper Šumperk.

Novinka v lize juniorů "FINAL FOUR" se odehrála na půdě nejlepšího týmu Moravskoslezkého kraje, tj. na hale v Kopřivnici. Zúčastnili se týmy FBC Přerov, 1.SFK Havířov, Asper Šumperk a FBC Vikings Kopřivnice. Naši kluci dokázali před naplněnou halou porazit oba týmy z olomouckého kraje a zaslouženě převzali z rukou starosty města pohár pro vítěze.

FBC Vikings Kopřivnice : FBC Přerov  3 : 2 (0:0,1:2,2:0)

Začátek zápasu nám moc nevyšel. Zápas začal v 8hod, ale naši kluci se začali probouzet o něco později. Nevyhovovala nám defenzivní hra Přerova. Do tempa jsme se dostali až v poslední třetině, kdy jsme začali předvádět naší typickou hru a zápas rozhodli v náš prospěch.

FBC Vikings Kopřivnice : Asper Šumperk  4 : 2 (2:0,0:1,2:1)

Zápas měl výborné tempo, naši předváděli krásný technický florbal, soupeř se zaměřil více napadání a fyzickou likvidaci našich hráčů. O tom svědčí i počet vyloučených hráčů hostí. Utkání bylo dlouho vyrovnané, v posledních minutách měl soupeř převahu. Tady se ale ukázala morální síla našich. Všechny naděje hostujícího celku pohřbil nejlepší hráč našeho týmu, Robert Socha, který 4 vteřiny před koncem nahrál na vítězný gól a sám ještě přidal 1 vteřinu před závěrečnou sirénou čtvrtý gól.

Soupiska : Vojta Frýdl, Kuba Küffer, Tomáš Kusz, Robert Socha, Honza Simper, Vojta Monsport,Lukáš Michna, René Libiger, Ondra Holaň, Víťa Kríž, Ondra Monsport, Ben Janek, Kryštof Malcho, Lukáš Mikušek, Richard Janek, Dominik Witos a David Kusz.