Předposlední turnaj této sezóny holky zvládly na stříbrnou

Předposlední turnaj této sezóny odehrály děvčata v Bolaticích a po velmi dobrých výkonech nakonec obsadili skvělé 2. místo.

Po dlouhé době bylo od rána krásné počasí a to našim holkám evidentně svědčí, protože už prví zápas hrály ve vysokém tempu a v souboji s Přerovem měly jasně navrch o čem svědčí i výsledek 16:10.

Druhý zápas byl proti týmu FBC Letka asi nejhezčí a nejvyrovnanější z celého turnaje. Naše děvčata vstoupily do utkání perfektně a po 3 minutách vedly 2:0, do poločasu dokázal soupeř pouze snížit na 2:1. Druhý poločas byly naše děvčata pod velkým tlakem, ale jelikož makaly, dřely a bránily jako správné Vikings bojovnice tak s těžkým soupeřem udržely krok až do poslední minuty, kdy inkasovaly rozdílové 2 branky a to byla jedna z nich po neprávem odpískaném nájezdu! I když tento zápas holky prohrály 4:6 dostaly od trenérů velikou pochvalu za výkon a bojovnost, speciální pochvalu dostala gólmanka Lili Teichertová, která předvedla zákroky o kterých ani sama nevěděla, že dokáže... :)

Třetí zápas proti Vítkovicím naše holky odehrály perfektně, protože i navzdory tomu, že rychle prohrávaly 0:3 nepropadly panice a postupně zápas otočily a přesvědčivě dotáhly do vítězného konce 10:5. Tento zápas měl bohužel pachuť křivdy ze strany trenéra soupeře, který nesportovně vinil z porážky svých svěřenkyň rozhodčího!

Poslední zápas proti FBS Olomouc byl přímý souboj o stříbrné medaile. Byl to krásný a vyrovnaný zápas, který holky zvládly na jedničku a vyhrály 11:5 a zaslouženě si dokráčely pro stříbrné medaile!!!Krásné počasí přineslo krásné výsledky a Vikings děvčata vybojovaly skvělé druhé místo a nechaly si na krk pověsit stříbrné medaile!

Zvláštní pochvala je pro Nelu Kotrlovou, která dala svůj první gól a po tom pro jistotu přidala ještě další dva. Druhá pochvala je pro Hanku Chalupovou, která odehrála skvělý turnaj, dala hodně důležitých gólů a nevypustila ani jeden souboj!

Gratulace a pochvala, jen tak dál děvčata!