Související zápasy

FBC Vikings Kopřivnice
214_20230312_211759.jpg

Semifinálová série se stěhuje do Kopřivnice za vyrovnaného stavu!

Po dvou semifinalových zápasech v Havířově, vezou kopřivničtí florbalisté domů vyrovnaný stav. Obě utkání byly velice vyrovnané a hodně taktické. Havířov byl úspěšnější v prvním duelu, ale v neděli mu to Vikingové spočítali i s úroky.

Torpédo Havířov - FBC Vikings Kopřivnice 3:2 (1:2,1:0,1:0) stav série 1-0

Komentář domácích Lukáš Pěgřimek (Havířov): "V první třetině jsme se probouzeli z delíria a Kopřivnice nás válcovala. Díky gólmanovi byl naštěstí stav utkání přijatelný. Od druhé třetiny jsme srovnali krok a troufám si říct, že jsme byli lepší. Každopádně dnešní utkání moc florbalovosti nepobralo a v některých momentech jsem si připadal jak ve středověké šermovačce. Na druhou stranu mělo to koule, atmosféru a takové play-off prostě někdy je. Věřím, že zítra uvidíme i florbal. Děkuji soupeři za utkání a divákům za návštěvu. 1:0 nic víc nic míň".

Komentář domácích Soukal Lukáš (Kopřivnice): "Dnes vyrovnaný zápas, v první třetině jsme byli lepším týmem. Od druhé třetiny jsme se podřídili soupeři a ten nás začal přehrávat v osobních soubojích. Zítra jedeme sérii vyrovnat.".


Torpédo Havířov - FBC Vikings Kopřivnice 1:4 (1:2,0:0,0:2) stav série 1-1

Komentář domácích Lukáš Pěgřimek (Havířov): "V dnešním zápase se opakovala nekvalitní první třetina se spoustou chyb a nervozity z naší strany. Rozhodující faktor byly dnes oslabení a naše neschopnost pracovat pouze s aspekty hry, které máme pod naší kontrolou. 1:1 nic víc, nic míň. Za týden od nuly. Děkuji soupeři za utkání a divákům za návštěvu".

Komentář domácích Soukal Lukáš (Kopřivnice): "Dnes se opět opakovala první třetina ve které jsme byli dominantní a určovali jsme tempo hry. Ve druhé třetině nastal opět výpadek a Havířov srovnal krok. Ve třetí třetině jsme byli pod tlakem, ale díky bojovnosti jsme urvali důležitý bod a srovnali sérii. Děkujeme naším skvělým fanouškům a těšíme se na příští víkend k nám domů, kde budeme chtít urvat další dva potřebné body".