245_20230906_213605.jpg

Sobotní 1. kolo Národní ligy nabídne atraktivní duel loňských finalistů!

V sobotu otevřou muži nový ročník Národní ligy zápasem s Opavou, která byla naším finálovým soupeřen v minulé sezóně. Hned v prvním kole tak čeká kopřivnické diváky velice atraktivní utkání. POZOR, zápas začíná již v 18.00 hodin.

Tým z Opavy si po neúspěšném finále spravil chuť v následné baráži s brněnskými Troopers. Stejně jako Vikingové si i Opava vybojovala právo startu v 1. lize. Oba týmy se však nakonec po pečlivých úvahách rozhodly zůstat v Národní lize a své místa přepustili Hradci Králové a Chomutovu. 

Národní liga za poslední 3 roky doznala mnoho změn, co se složení týmu týče. O soutěž níže sestoupili týmy Třebíče a 1.MVIL Ostrava. Opačným směrem z divizní soutěže postoupili do Národní ligy východ Třinec a Zlín.

Novinkou v této sezóně bude vybírání vstupného. V posledních dvou sezónách bylo vstupné na domácí zápasy mužů A v Národní lize dobrovolné. Od začátku této sezóny se výkonný výbor rozhodl  změnit a to především z důvodu pokrytí nákladů na pořádání domácích zápasů, které každoročně rostou.

V souvislosti se zavedením vstupného jsme se rozhodli Vám nabídnout i možnost zakoupit si permanentku na celou základní část včetně poháru za zvýhodněnou cenu 300Kč. Tu bude možné zakoupit již na prvním domácím zápase tuto sobotu.

Vstupné na domácí zápasy základní části:

Dospělí 40,- Kč

Důchodci a studenti 20,- Kč

Děti do 15 let a ZTP zdarma

Permanentka (11 utkání základní části + pohár) 300,- Kč


Pevně věříme, že zvolená výše vstupného naše věrné fanoušky neodradí. Přijďte nás podpořit, s vámi budeme silnější!


Za výkonný výbor

Předseda oddílu FBC Vikings Kopřivnice

Filip Bordovský