Související zápas

TřinecFBC Vikings K.
2:5(0:1,1:1,1:3)
so 29. 10. 2022 8:00 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Moravskoslezská liga starších žáků, 5. kolo

Starší žáci berou body!!

V sobotu 29.10.2022 se starší žáci v brzkých ranních hodinách utkali na domácí hale s velice houževnatým celkem z Třince a zaslouženě berou body.

Zápas začínal brzy, avšak mladí vikingové měli před sebou pouze jedno utkání, do kterého vstoupili velice aktivně když už ve třetí minutě nekompromisně zakončil Ondřej Škývara. Potom se však hra vyrovnala a do konce prví části už branka nepadla.

Ve druhé části mladí vikingové inkasovali branku od aktivního Třince, ale ještě do přestávky zvládli zápas převrátit ve svůj prospěch a navýšit na 2:1.

I přes velice napjatý stav a vysoké tempo třetí třetinu kluci naprosto ovládli a vyhráli ji stavem 3:1. Zápas tudíž pro domácí dopadl velice dobře a po skvělém výkonu berou starší žáci tři body, konečný stav 5:2.

Komentář trenéra Jana Tomana: ,,Chtěl bych klukům poděkovat za skvěle zvládnutý zápas, do kterého dali všichni maximum. Každý skvěle plnil taktické pokyny a ukázali jsme, že i my umíme hrát hezký florbal. Pro mě osobně to byla trenérská premiéra, a proto jsem velice rád, že byla vítězná."

FBC Vikings Kopřivnice 5:2 FBC Intevo Třinec