Související zápasy

Starší žáci na domácím turnaji bez ztráty bodů

Starší žáci se v neděli utkali na domácí palubovce s celky z Těšína a Ostravy a byli stoprocentní!

FBC Vikings Kopřivnice x FBC MR elektro Český Těšín A: 6:3 (2x Jiřík J., Straka, Myslikovjan, 2x Škývara)

V prvním zápase se žáci utkali se silným týmem z Českého Těšína. První třetina byla velice vyrovnaná a odvážná a i proto skončila 0:0. Do druhé třetiny nastoupili žáci v lepším rozpoložení, bohužel i tak tuto třetinu prohráli 1:2. Třetí třetinu žáci naprosto opanovali a vyhráli ji vysoko 5:1. Konečný stav na výsledkové tabuli se zastavil na stavu 6:3 pro domácí.

FBC Vikings Kopřivnice x  FBC TIGERS PORUBA: 15:2 (2x Jiřík J., Gotthard, 2x Straka, 4x Trávníček, 6x Škývara)

Do tohoto zápasu žáci vstoupili opatrně, ale nebyl důvod, protože naprosto předčili svého soupeře a třetiny vyhráli 3:1, 6:0 a 6:1. I proto vyhráli vysoko 15:2 a zajistili si tak další tři body do tabulky.

Komentář trenéra Tomana: ,,Chtěl bych kluky moc pochválit především za první utkání, kde zvládli taktické pokyny a dokázali zápas skvěle vyhrát. Druhý zápas jsme si s klukama užili a nasázeli krásných 15 branek, které diváci vždy potleskem ocenili. Děkuji klukům i divákům."