Starší žáci otočili zápas s Frýdkem-Místkem

Starší žáci se utkali na Čeladné s Frýdkem-Místkem a FBC ČPP Ostrava. První utkání Vikingové zvládli, když v závěru dokázali otočit skóre na svou stranu a připsali si už čtvrtou výhru v řadě. Poté dostali od Ostravy předčasnou mikulášskou nadílku. Soupeř byl prostě lepší.


FBC Vikings Kopřivnice - FBC KOVO KM FRÝDEK-MÍSTEK 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)

Vikingové začali aktivně, ale své šance neproměnili. Stejně tak Frýdek-Místek a tak první třetina skončila bez branek.

I ve druhé třetině dominovali brankáři. Když už byli překonáni pomohla jim branková konstrukce. Frýdek-Místek tahal trochu za kratší konec, přesto se dostali do vedení v přesilové hře.

Ve třetí třetině šli Vikingové vytrvale za vyrovnáním, což se podařilo po prudké střele ze střední vzdálenosti. A schylovalo se k velkému dramatu. Oba celky nevyužili přesilovku. Vikingové třetí přesilovku přetavili ve vedení 91s před koncem. Frýdek-Místek dostal nabídku na vyrovnání, když po chybě na půlce a následné záchranné brzdě následovalo trestné střílení. Lucka však branku zavřela a nedovolila soupeři vyrovnat. Náskok Vikingové se štěstím udrželi.

FBC Vikings Kopřivnice - FBC ČPP OSTRAVA 0:15 (0:5, 0:5, 0:5)

ČPP se rychle ujalo vedení a utkání jasně dominovalo. Vikingové nestačili se soupeři, kteří byli v neustálém pohybu, až na několik výjimek, běhat. Proto většina branek padla z vyložených příležitostí. A to ještě Lucka spoustu šancí zneškodnila. Na druhé straně Vikingové své sporadické příležitosti nevyužili.