Související zápasy

Starší žáci v Třinci odvedli skvělý výkon!

Starší žáci cestovali v neděli 12. března do Třince, kde předvedli skvělý výkon, ale bohužel to stačilo ,,pouze" na tři body.

V neděli 12. března se tým starších žáků utkal s celky z Rožnova a domácího Třince v krásné sportovní hale Stars.

1. FBK Sršni Rožnov p/R x FBC Vikings Kopřivnice: 0:6 (branky: 2x Bárta, 2x Škývara, Jiřík J., Filip J.)

Do prvního zápasu vstoupili žáci velice aktivně a soupeře se nezalekli i když z posledního společného zápasu vyšli jako poražený celek. Celých 36 minut dominovali na hřišti a dokonce udrželi čisté konto, na kterém měli zásluhu zejména skvělí brankáři Heuer s Ištvánkem.

FBC Vikings Kopřivnice x FBC Intevo Třinec: 3:4 (branky: Jiřík J. 2x Škývara)

Do druhého zápasu vstoupili žáci nervózně a s respektem, a proto už v první části prohrávali 0:2. Ve druhé části se krok srovnal a i skóre tomu odpovídalo 1:1. Poslední třetinu žáci naprosto opanovali a vyhráli ji poměrem 2:1. V závěrečném tlaku však při hře bez brankáře nedokázali vsítit gól i přestože branku Třince ostřelovali. Bohužel chybělo štěstíčko.

Závěrečný komentář trenéra Tomana: ,,Chtěl bych kluky moc pochválit za předvedený výkon. Sám jsem byl překvapen jak florbalově vyrostli, krásně kombinovali, bavili se hrou a do zápasu vložili i bojovnost, srdíčko a emoce, které k tomu také nepochybně patří. I přes těsnou prohrou s Třincem jsem na kluky opravdu pyšný, byl to skvělý zápas, který byl napínavý až do závěrečné sirény. Závěrem bych chtěl poděkovat také skvělým fanouškům, kteří kluky podporovali i za nepříznivého stavu a na konci je odměnili potleskem. Děkuji!!"