Související zápasy

Starším žákům se v Třinci nedařilo

V neděli 4. února cestovali starší žáci do Třince, kde sehráli utkání s domácím týmem a Českým Těšínem.

Mladým vikingům se o víkendu nedařilo a i přes sympatický výkon si domů neodvážejí ani jeden bod.

FBC Intevo Třinec x FBC Vikings Kopřivnice 8:6 (5' Venclík, 9' Štěpán V., 15' Jiřík J., 22' Jiřík J.)

Zápas proti Třinci byl již od začátku velice vyrovnaný, avšak celý zápas mladí vikingové tahali za kratší konec. Nakonec prohráli rozdílem dvou branek, ale byl to velice atraktivní zápas plný krásných florbalových akcí a momentů.

FBC Vikings Kopřivnice x FBC MR elektro Český Tešín 2:8 (9' Štěpán V., 27' Venclík)

Druhý zápas začali starší žáci skvěle, když parádně využil přesilovou hru kapitán Viktor Štěpán a první třetina tak končila za stavu 1:1. Ve druhé třetině sice mladí vikingové dominovali a tvořili si šance, ovšem branka nepadla. Třetí třetina byla hned od začátku velikým šokem, když mladí vikingové inkasovali během několika pár minut hned čtyři branky. Tento okamžik tým úplně opařil a konec zápasu už se pouze dohrával.

Komentář trenéra Jana Tomana: ,,Dnešní zápasy se nám bohužel vůbec nepovedly. Kluci se snažili, ale dneska byly oba týmy nad naše síly. I přes velmi sympatický výkon zejména proti Třinci se nám však dneska nepovedlo vyhrát. Druhý zápas mě velice mrzí, kluci k němu přistoupili poměrně nedisciplinovaně a vysoce jsme tak prohráli se soupeřem, se kterým můžeme hrát vyrovnané utkání. Máme stále na čem pracovat a kam se posouvat. Děkuji však klukům za bojovnost a reprezentaci klubu. Rodičům děkuji za hlasitou podporu v hledišti."

Komentář trenéra Jaroslava Mužného: ,,V zápase proti Třinci jsme až na pár chyb hráli dobře. Vycházely nám akce, které jsme na treninku nacvičovali. Zápas proti nenapadnému Těšínu byl zvláštní. První a druhou třetinu jsme byli jasně lepší tým. Třetí třetinu bych raději ani nekomentoval. Jdeme dál, kluci jsou šikovní."

Sestava: #4 Jiřík J., #5 Pantůček, #7 Holotík, #8 Šrámek, #9 Gotthard, #10 Venclík, #12 Štěpán V. (,,C"), #13 Šimůnek, #14 Jiřík V., #16 Vrána, #18 Vaverka, #24 Kremling, #32 Kostelník, #97 Heuer, #99 Štěpán E.