123_20220915_164251.jpg

Upozornění na úhradu členských příspěvků na sezónu 2022/2023

Věnujte prosím pozornost tomuto sdělení. Dle interních předpisů klubu je povinnost každého řádného člena uhradit členské příspěvky. Protože se blíží termín úhrady první splátky, dovolujeme si Vás upozornit na tuto skutečnost.

Od této sezóny přešel náš klub na klubovou platformu EOS, přes kterou každý člen obdrží variabilní symbol pro úhradu členských příspěvků. Informace k členským příspěvkům najdete také na stránkách klubu FBC Vikings Kopřivnice https://www.vikings.cz/clenske-prispevky. Každý člen má možnost si vybrat, zda příspěvek uhradí najednou za zvýhodněnou cenu nebo ve dvou splátkách. Splatnost členských příspěvků je u první a zvýhodněné platby do 30.09.2022 a pro druhou platbu do 31.01.2023.

Členské příspěvky jsou významným příjmem pro klub, aby mohl hradit veškeré náklady spojené s činností. Je nutné hradit pronájem sportovní haly, výplaty rozhodčích na ligových turnajích, pořadatele zápasů a mládežnických turnajů, trenéry, chod klubu apod. Příspěvky je možné hradit pouze na klubový účet: 239571198/0300. Pokud někdo z aktivních členů nemá přístup do EOS platformy, je nutné se do ní zaregistrovat na našich stránkách přes odkaz “Členská sekce” (záhlaví vpravo nahoře). Registrace probíhá podobně jako do kteréhokoliv e-shopu na internetu. Pro informace k registraci do platformy prosím kontaktujte trenéry jednotlivých kategorií.

Dále Vás chci upozornit na příspěvek zdravotních pojišťoven, které přispívají na registrované sportovce určitou částkou. Každá z pojišťoven má jiné podmínky proplácení. Doporučujeme si předem zjistit, jaké podklady k prokázání sportovní činnosti od Vás bude pojišťovna vyžadovat.

Robert Socha
Sekretář klubu FBC Viking Kopřivnice, z.s.
e-mail: robert.socha76(zavináč)gmail.com
tel. : +420 602 506 006