Související zápas

FBC Vikings Kopřivnice
FBC Vikings K.Petrovice
9:5(5:1,2:1,2:3)
st 8. 3. 2023 19:00 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Národní liga, 5. kolo
212_20230308_233012.jpg

Vikingové jsou v semifinále!

Kopřivničtí florbalisté rozhodující duel s Petrovicemi zvládli. Základ úspěchu položili už během první části, kterou zaslouženě vyhráli 5:1 a v bouřlivé atmosféře zcela zaplněné haly SOU se už o vedení nenechali připravit. V semifinále čeká na Vikings druhý celek základní části Torpédo Havířov, které vyhrálo sérii s Pelhřimovem 3:2 na zápasy. První dvě utkání semifinále se budou hrát již tento víkend v Havířově a v následujícím týdnu se série přesune do Kopřivnice.

FBC Vikings Kopřivnice - Z.F.K. Petrovice 9:5 (5:1,2:1,2:3) stav série 3:2

Komentář domácích Soukal Lukáš (Kopřivnice): "Dnes perfektní zápas z obou stran, který se musel divákům líbit. Zápas rozhodla první třetina ve které jsme měli skvěly vstup. Ve druhé třetině se hra vyrovnala, ale díky naší bojovnosti jsme zápas dotáhli do úspěšného konce. Celá série byla vyrovnaná a my jsme rádi že postupujeme dál".

Komentář hostů Vlček Martin (Trenér): "O výsledku zápasu rozhodla první třetina, ve které jsme nestíhali a chybovali. Poté už to z naší strany byla křeč, i když nelze klukům upřít snahu. Série byla vyrovnaná, nemáme se za co stydět. Děkuji Kopřivnici za zápasy a přeji hodně štěstí v dalších zápasech. Klukům díky za sezónu a příští rok snad ve větším počtu".