PelhřimovFBC Vikings K.
6:3(2:0,0:2,4:1)
ne 6. 3. 2022 17:00 @ SH ZŠ Osvobození Pelhřimov, Národní liga, 4. kolo

Vikingové končí ve čtvrfinále

Vikingové dnes v Pelhřimově prohráli 6:3 a v play-off končí už ve čtvrtfinále. Rozhodně se ale nemají za co stydět. Omlazený tým působil na hřišti velmi dravě a produktivně a se stoupající formou se nakonec vyšplhal na 4. příčku. Nebýt různých zdravotních problémů, které muže provázeli prakticky celou sezónu, mohlo to být ještě lepší. Děkujeme za odvedenou práci!

Národní liga - východ, 4. čtvrtfinále

Florbal Pelhřimov vs. FBC Vikings Kopřivnice 6-3 (konečný stav série 3-1)

- online, video

Komentáře trenérů k utkání:

Libor Fojtík (Kopřivnice): "Dnešní zápas byl dvě třetiny podobný tomu včerejšímu. Věděli jsme, že v zdravotním rozpoložení v jakém náš tym je, musime být velmi produktivní a to se nám nepodařilo. Rozhodla soupeřova dlouhá přesilovka, kterou na
rozdíl od nás využil. Soupeři přejeme hodně štěstí v dalších bojích".

Koten Jan (Pelhřimov): "Po dobré úvodní třetině, jsme v té druhé vypadli z tempa, z čehož praměnila řada vyloučení, ve kterých jsme ale soupeři nedovolili jít do vedení. Klíčovým momentem byla využitá pětimutová přesilovka ve třetí třetině. Závěr už jsme si dokázali pohlídat a skvělým domácím fanouškům po dlouhé doubě přinést vítězství v základní hrací době. Děkuji supeři
za dnešní utkání i celou sérii. Dva nejmladší týmy v lize ukázaly výkony hodné play off".