Související zápas

FBC Vikings Kopřivnice
FBC Vikings K.Pelhřimov
2:3 sam. náj.(1:0,0:1,1:1)
so 26. 2. 2022 19:00 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Národní liga, 1. kolo
87_20220226_234902.jpg

Vikingové na úvod play off nezvládli nájezdy

Kvalitní florbal, slušná divácká návštěva, výborná atmosféra a dramatická koncovka. Takové bylo první utkání čtvrtfinalové série mezi Kopřivnicí a Pelhřimovem. Zápas byl tak vyrovnaný, že se muselo rozhodovat až na nájezdy. Bohužel Vikingové v nich zcela pohořeli a hráči Spartaku jdou v sérii do vedení.

Vzhledem k aktuální situaci na Ukrajině se vedení klubu rozhodlo věnovat výtěžek z dobrovolného vstupného z obou víkendových zápasů na pomoc obětem války, který bude následně odeslán na konto organizace Člověk v tísni.


FBC Vikings Kopřivnice - Spartak Pelhřimov 2:3 pn (1:0,0:1,1:1,0:0)

Komentáře trenérů:

Libor Fojtík (Kopřivnice): "Velice vyrovnané utkání hodné playoff. Výborné tempo a výborný výkon obou gólmanů. Zpočátku jsme byli lepší na balónku, ale hra se postupně vyrovnala. Největší problém nám dělali rychlé protiútoky soupeře. Musíme rychle zregenerovat a připravit se na zítřejší utkání".

Jan Koten (Pelhřimov): "Vyrovnané utkání se spoustou šancí na obou stranách. V obou týmech výborně zachytali brankáři. Oba týmy chtějí hrát útočý florbal, výborným divákům se utkání museli líbit. Zítra se začíná opět od nuly, musíme se na to dobře připravit. Díky hráčům za přístup a soupeřiya férové utkání".