Související zápasy

FBC Vikings Kopřivnice
216_20230319_211923.jpg

Vikingové prolomili nájezdové prokletí a vynutili si pátý rozhodující zápas!

V sobotu sice Kopřivnice ztratila velice dobře rozehrané utkání, ale v neděli to Torpédu Vikingové vrátili i s úroky, když zvládli nájezdy a vynutili si pokračování semifinalové série. Rozhodující zápas je naplánovaný na sobotu 25.3. od 18:00 hodin v Havířově.

FBC Vikings Kopřivnice - Torpédo Havířov 5:8 (3:0,2:4,0:4) stav série 1:2

Komentář domácích Bordovský Filip: "Dnešní zápas jsme sice velmi dobře rozehráli, ale ve druhé části jsme po zbytečných chybách a z naší nedisciplinovanosti pustili Torpédo do hry. Ve třetí třetině nás přehráli a zítra budeme muset hodně přidat. Děkuji divákům za perfektní kulisu a zítra v pět zase na viděnou".

Komentář hostů Pěgřimek Lukáš: "Stejně jako v ostatních zápasech jsme měli výsledkově špatnou třetinu ale výkon byl dobrý. Věděli jsme, že musíme být trpěliví a věřit gameplanu, který dneska fungoval a dělal Kopřivnici problémy. Dneska fungovaly věci, které nejsou přímo florbalového charakteru. Je to jen 2:1 a zítra nás čeká extrémně náročný zápas proti soupeři, který tady nechá duši. Děkuji fantastickým divákům za skvělou kulisu a našim fanouškům, kteří nás přijeli podpořit. Zítra opět od nuly".

FBC Vikings Kopřivnice - Torpédo Havířov 8:7pn (1:2,5:1,1:4) stav série 2:2

Komentář domácích Bordovský Filip : "Je vyrovnáno, obrovská pochvala celému týmu, protože dneska jsme to ubojovali srdíčkem. První třetina nebyla ideální, ale ve druhé jsme dokázali Havířov zaskočit. Třetí třetina a prodloužení bylo opravdové playoff, ve kterém jsme nějaké chyby udělali, ale nakonec to dopadlo dobře a mohli jsme odměnit vynikající fanoušky. Už se moc těšíme do Havířova, kde si pojedeme pro třetí bod".

Komentář hostů Pěgřimek Lukáš: "Nějak jsem si už zvykl, že v této sezóně nebudu mít klidu. Snad se to nepodepíše na mém zdraví. Zápas dnes nerozhodly nájezdy ale velice nekvalitní 2. třetina, kde jsme soupeři góly darovali jak na zlatém podnose. Pozitivní je, že jsme se dokázali vrátit do hry a zápas vyrovnat. Bohužel nám dnes dvě kvalitní třetiny nestačily k tomu, abychom sérii ukončili. Ponaučení do posledního zápasu. Atmosféra skvělá! Děkuji soupeři za utkání, divákům za návštěvu a rozhodne se v Havířově".