Související zápasy

FBC Vikings Kopřivnice
221_20230402_221148.jpg

Vikingové se z opavského tažení vracejí s jednou výhrou!

První vystoupení v Opavě se kopřivnickým florbalistům příliš nepovedlo. Téměř dvě třetiny jim chybělo nasazení, a i když ve třetí třetině zabrali, ztrátu už nedohnali. Nedělní utkání však bylo úplně jiné. Kopřivnice v první třetině na hřišti doslova dominovala a vypracovala si dvoubrankový náskok, o který už díky velmi dobré obraně nepřišla. Plán byl tedy splněn a série se za vyrovnaného stavu stěhuje do Vikings Arény.

S.K. P.E.M.A. Opava - FBC Vikings Kopřivnice 5:4 (1:0,3:0,1:4) stav série 1:0

Komentář domácích Černín Vladimír (Trenér): "Tak jsme si dali 1. seznamovací rande. Jsem rád, že jsme po většinu zápasu hráli na tři lajny. Dobrý výkon hoden playoff. Konec jsme zvládli hlavně zkušenostmi. Zítra nová šichta, máme před sebou ještě dva matchbally. Díky všem přítomným".

Komentář hostů Soukal Lukáš (Vedoucí): "Dnes jsme dostali tvrdý direkt. Opava hrála finále playoff a my jsme byli první dvě třetiny na tréninku. Ve třetí třetině jsme konečně k tomu přistoupili zodpovědně, ale bohužel se nám už ztrátu nepodařilo dohnat. Zítra musíme nastavit hlavy úplně jinak a sérií vyrovnat. Děkujeme fanouškům za perfektní podporu".

S.K. P.E.M.A. Opava - FBC Vikings Kopřivnice 4:6 (1:3,2:1,1:2) stav série 1:1

Komentář domácích Černín Vladimír (Vedoucí): "Dnes jsme si dali druhé rande. Včera se nepovedl začátek utkání soupeři, dnes nám. Poté jsme již jen dobývali soupeřovu svatyňi. Čili na nepovedené začátky je to 1:1 a tak i stav série. Stále máme dva matchbally. Díky všem přítomným".

Komentář hostů Soukal Lukáš (Vedoucí): "Dnes velice obtížné utkání, které jsme zvládli hlavně díky naší bojovnosti a morálu. První třetinu jsme byli lepší a diktovali jsme tempo hry. Ve druhé třetině jsme bohužel Opavu dostali do hry díky přesilovce a zbytek zápasu byl zcela vyrovnaný. Děkujeme soupeři, rozhodčím a fanouškům a nyní se už těšíme na domácí zápasy, kde nás poženou skvělí fanoušci".