Vikingové ve Slavkově potvrdili roli favorita a v poháru postoupili do 4. kola

Vikingové zvládli sobotní bitvu u Slavkova a mohou se radovat z postupu do 4. kola Poháru Českého florbalu, ve kterém vyzvou na domácí palubovce extraligové Panters Otrokovice.

Kopřivničtí florbalisté odjížděli do Slavkova s jasným cílem, kterým byl postup do 4. kola. Již od úvodních vteřin byla Kopřivnice aktivnějším týmem a v 10 minutě se dostala do vedení. Domácí ale bojovali a na každou branku Vikings dokázali rychle odpovědět. Po dvou třetinách byl stav překvapivě vyrovnaný 3:3.

Teprve v poslední části se výkon Kopřivnice zvednul. Ve 49. minutě využil Jakub Kostelník přesilovku a domácím začali docházet síly. V poslední desetiminutovce skórovali Vikingové ještě 4x a splnili stanovený cíl. Za velmi houževnatý a bojovný výkon si pochvalu zaslouží i domácí tým.

FBC Slavkov - FBC Vikings Kopřivnice 3:8 (2:2,1:1,0:5)