238_20230527_221143.jpg

Vikings CUP 2023 vyhráli muži A!

Letošní Memoriál Radima Laciny zažil několik novinek. Poprvé ve své historii se konal na kopřivnickém zimním stadionu a zápasy mužů byli proloženy i exhibičními zápasy naší mládeže.


Mužskou část vyhrál výběr Vikings A, který na turnaji ani jednou nezaváhal. O druhém místě se rozhodlo v utkání Hornets a Vikings B, ve kterém rožnovští sršni přetlačili kopřivnické mladíky 3:1. Nepopulární čtvrtá příčka zbyla na kopřivnické legendy, tým složený převážně z vysloužilých kopřivnických hráčů a i když jim to už na hřišti tolik neběhalo, dokázali, že jim střelný prach ještě nezvlhnul.

Cenu pro nejlepšího hráče turnaje si odnesl Jakub Kostelník z výběru Vikings A a nejlepším brankářem byl zaslouženě vyhlášen Martin Pinďák reprezentující Legendy Vikings.

Kromě zápolení mužských týmů se na zimním stadionu utkali i smíšené mládežnické družstva Kopřivnice. Nejdříve se dostalo na ty mladší z kategorie přípravky a elévů, ve druhém utkání pak vyběhli na hřiště mladší a starší žáci. Všechny přítomné děti se také po celou dobu turnaje mohli pořádně vyřádit na skákacím hradu a na střídačce probíhalo i oblíbené malování obličejů.

Turnaj se podařil v příštím roce budeme v tomto formátu pokračovat.

Podrobné výsledky Vikings CUPu 2023 najdete zde.