ne 19. 2. 2023 16:30 @ SC Dubina Ostrava, 2. liga žen - skupina 7, 16. kolo

Ženy berou s Vítkovicemi bod

Ženy vybojovaly bod s Vítkovickou rezervou.

FCB Vikings Kopřivnice - 1. SC TEMPISH Vítkovice B 5:5 (3:0,0:3,2:2)

Nedělní utkání mezi ženami Vikings Kopřivnice a rezervou Vítkovic přineslo velmi pěkný florbal, plný nasazení a bojovnosti.
V první třetině se dobrým pohybem, rychlými kontry a pěknými kombinacemi dostaly kopřivnické ženy po dvou gólech Černoškové a jedné brance Šudákové do vedení 3:0. V druhé třetině vítkovické ženy zatlačily naše ženy do defenzívy a třemi góly, z kategorie těch šťastných, se jim podařilo vyrovnat. Třetí třetina se tedy opět začínala od nuly. Hrál se velmi vyrovnaný florbal a gólové příležitosti se střídaly na obou stranách. Do vedení se po důrazu před kopřivnickou brankou dostaly vítkovické ženy (3:4). Dvě a půl minuty poté se po krásné kombinaci první pětky prosadila Špirková (4:4). Ovšem vzápětí hráčky Vítkovic opět odskočily (5:4). Tři a půl minuty před koncem zápasu si svou aktivitou a pohybem vynutily naše ženy přesilovou hru, kterou dokázaly skrz střílející Staškovanovou využít a vyrovnat na 5:5. V závěrečných dvou minutách se ještě hráčky Vikings snažily převrátit stav zápasu na svoji stranu, ale výsledek se již nezměnil.

Družstvo nelze jinak, než pochválit za příkladnou bojovnost a obětavost pro tým.

Sestava: Vávrová - Herblichová, Jančová K., Jančová N., Staškovanová, Strnadelová - Prašivková, Špirková, Šudáková - Svobodová, Černošková, Machová.