Související zápasy

Ženy doma vybojovaly 3 body

Ženy doma v prvním zápase s Opavou vítězně, druhý zápas s Ostravou bez bodu.

FBC Vikings Kopřivnice - SK P.E.M.A. Opava 5:2 (2:1,1:0,2:1)

První zápas s ženami SK Opava začal velice rychlým obdrženým gólem, ovšem ještě v první třetině se našim ženám podařilo stav zápasu otočit. V druhé třetině po vyrovnaném průběhu odskočily na rozdíl dvou branek. Ve třetí třetině po soustředěném výkonu už soupeřkám neumožnily možnost na zvrat v zápase a zkušeně si došly pro vítězství.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B - FCB Vikings Kopřivnice 8:0 (3:0,5:0,0:0)

Ve druhém zápase se kopřivnické ženy střetly s ženami Ostravy B, které posíleny o hráčky z mistrovského týmu s reprezentantkou Kotzurovou byly opravdu velice silným protivníkem. Naše ženy bojovaly, nechtěly dát svoji kůži lacino, ale v prvních dvou třetinách se projevila veliká zkušenost, přehled a herní um soupeřek, které se gólově prosadily celkem osmkrát. V poslední třetině i přes hrozivý průběžný stav to naše ženy nezabalily a nesmírnou houževnatostí a bojovností se hnaly za čestným úspěchem i za cílem již neinkasovat a ikdyž se jim skórovat nepodařilo, donutily i ostravské ženy se trochu zapotit. Konečný stav 0:8 nevypadá lichotivě, přesto lze za obrovskou bojovnost a obětavost naše ženy pochválit, zvlášť když si uvědomíme proti komu hrály.