Související zápas

FBC Vikings Kopřivnice
BílovecFBC Vikings K.
4:2(2:0,0:1,2:1)
út 9. 1. 2024 18:30 @ SH ZŠ Komenského Bílovec, 2. liga žen - skupina 7, 9. kolo

Ženy podlehly v Bílovci domácím

Ženy v dohrávce 9.kola prohrály v Bílovci s domácími 2:4.

FBC Spartak Bílovec - FBC Vikings Kopřivnice - 4:2 (2:0, 0:1,2:1)

Jakoby úterní mrazivé počasí nepanovalo jen venku a v nevytopené hale, ale dolehlo i na tým kopřivnických žen, který byl ztuhlý po většinu zápasu a nemohl se dostat do svého obvyklého tempa s absencí součinnosti obrany a útoku. Taktika aktivního napadání a rychlých kombinací tak vzala za své. Domácí se lépe vyrovnaly se zimou i kluzkým povrchem. Dobrým pohybem a rychlými protiútoky, zakončené nebezpečnými střelami, hrozily celý zápas. V 1.třetině se bílovecké ženy takto prosadily hned dvakrát a do přestávky se šlo za stavu 0:2. Ve 2.třetině kopřivnické ženy snížily na 1:2. Ve 3.třetině naše ženy zariskovaly a otevřely obranu v touze po vyrovnání, což se ovšem nevyplatilo a dvěma góly bílovecké ženy rozhodly zápas ve svůj prospěch. Branka na 2:4, tři vteřiny před koncem, již byla jen kosmetickou úpravou výsledku.

Tým vikingských žen je ale tým bojovnic a jako takový určitě, přes porážku, opět zvedne hlavu.

Sestava: Hromádková A.. – Svobodová P. "C", Staškovanová D., Herblichová M., Řezníčková M. - Polášková M., Kučerová B., Machová A. – Sedloňová L., Miková L., Šudáková N.