Související zápasy

Mladší žáci doma druzí

Mladší žáci začali sezonu doma proti týmům z Třince, Českého Těšína, Krnova a Bílovce. Nakonec se radovali z druhého místa. Nestačili jen na silný Třinec.

Spartak Bílovec   1:7  Vikings Kopřivnice

Zápas začal zprvu nervózně byl to první v této sezoně. Pokyny byli jasné vyčkat s čím přijde soupeř. Soupeř mněl stejnou taktiku, tak Vikingové přešli do útočné hry ze které vytěžili 7 branek. Zbytek utkání jen kontrolovali hru.

FBC Český Těšín  4:5  Vikings Kopřivnice

Po první výhře Vikingové nastoupily do hry s větším sebevědomím a po chvíli hry vedli 1:3. Bohužel soupeř nás zaskočil góly srovnal na 3:3. Tento stav se opakoval na 4:4. Poslední 3 minuty do konce se podařilo Vikingům vstřelit vítěznou branku a po zbytek utkání s balonkem na holích kontrolovali hru.

Vikings Kopřivnice  2:1 Orca Krnov

Od začátku utkání bylo znát že tým Krnova chce vyhrát. Utkání se přelévalo ze strany na stranu a čekalo se na chybu toho druhého.  Branku jsme vstřelili jako první, ale soupeř odpověděl rychlou střelou a srovnal. V druhé části se Vikingům podařilo přidat branku a opět dobrou a disciplinovanou hrou udrželi výsledek a  slavili třetí výhru tohoto dne.

Vikings Kopřivnice   2:4   FBC Intevo Třinec

Poslední zápas dne bylo takové finále. Narazili na sebe 2 týmy, které v ten den nepoznali porážku. Třinec začal lépe rychle vstřeleným golem. Po chvíli měl náskok už dvou branek. Vikingové se nelekli a stihli do pauzy snížit.  V druhé části hry Třinečtí přidali další branku. Vikingové se v posledních minutách zvedli a stačili už jen zkorigovat stav na konečný výsledek 2:4. Tím byl vítěz turnaje jasný a Vikingové druzí.

Závěr:  Kluci makali a bojovali.  Pro některé to byl první turnaj na velkém hřišti a myslíme, že pro ně a pro trenéry velká zkušenost.

P.S  Děkujeme rodičům za skvělou atmosféru.