Související zápasy

FBC Vikings Kopřivnice
218_20230323_100935.jpg

Mladší žáci na Turnaji v Českém Těšíně nestačili na silný Třinec a po těsné prohře s Vítkovicemi 1:0 berou bronz.

Mladší žáci na posledním turnaji v Českém Těšíně brali Bronz

Výsledky:

Vítkovice Hurikán 1:0 Vikings Kopřivnice

Proti silnému týmu z OV Vikingové začali s respektem a danou obranou taktikou, která přešla do aktivního napadání ze kterých plynuly slibné šance našeho týmu. Škoda že se nehrálo na počet nastřelených tyček, protože Vikingové by určitě vyhráli. Štěstí bylo na straně Vítkovic, kterým se podařil vstřelit jediný gol. Musím pochválit kluky, že ve druhé části utkání nepustili Vítkovické hráče ke hře.

Vikings Kopřivnice 3:0 Opava

S Opavou to v této sezoně bývá zvláštní utkání. Je to soupeř jiných kvalit než např. Vítkovice, ale umí potrápit soupeře. Soustředěnou hrou jsme opanovali toto utkání a mohli se radovat s první turnajové výhry.

Vikings Kopřivnice 1:4 Třinec

Zase ten Třinec. V letošní sezoně je tento tým velmi silný. Ti to hráči jsou technicky a fyzicky dobře připravení. Více méně se náš tým celou dobu jen bránil, ale občas jsme ukázali naše pověstné Vikingské drápy ze kterých šel strach. Škoda jen že jsme neproměnili více šancí. Utkání by mohlo vypadat jinak.

Český Těšín 2:4 Vikings Kopřivnice

Poslední turnajový zápas Moravskoslezské ligy mladších žáků byl ve znamení loučení některých členů, kteří budou od další sezony hrát za starší žáky. Proti Českému Těšínu kluci nastoupili v uvolněné atmosféře, ale domácí Těšín chtěl vyhrát. Po 3 minutách hry Vikingové prohrávali 1:0. Koncentrace klukům opravdu hodně chyběla a tak po trenérském pohovoru Vikingové v druhé části zabrali a vybojovali vítěství 2:4

Závěr: CHVÁLÍM CHVÁLÍM A CHVÁLÍM
Děkuji všem hráčům za předvedený výkon v celé sezoně. Jejich účast na tréninku . Rodičům za fandění a podporu při organizování cest na turnaj. P.s. musíme ještě vymyslet kde a kdy provedeme ukončení sezony

Související články

FBC Vikings Kopřivnice